Karnevalové kostýmy

Informace

Filmové, pohádkové a sci-fi
Půjčovna filmových a pohádkových kostýmů nabízí kostým Sněhurky, kostým Karkulky, kostým pohádkové víly, Disney kostýmy, kostým královny, kostým Marylin Monroe, kostým Myšky Minie a další

Filmové, pohádkové a sci-fi Počet produktů: 702

Podkategorie

 • Pánské kostýmy
  Půjčovna pánských filmových kostýmů Půjčovna pánských pohádkových kostýmů Půjčovna pánských sci-fi a komixových kostýmů
 • Dámské kostýmy
  Největší půjčovna dámských filmových kostýmů v Praze
na stránku
Zobrazují se 61 – 90 z 702 položek
 • 300 Kč

  Pohádkový kostým Pebles Flinstounové Vhodný pro velikost: 34 - 38, XS až M Podívejte se do sekce  doplňky.

  300 Kč
 • 250 Kč

  Kostým mušketýrky obsahuje: vrchní díl a mušketýrský klobouk. Pod kostým doporučujeme černé legíny. Pohádkový kostým pro mušketýrky je vhodný na každou maškarní a karnevalovou párty Velikost M až L Tento kostým nebo doplňky je k zakoupení ZDE

  250 Kč
 • 250 Kč

  Tématický kostým pro mušketýrku obsahuje sametové šaty s okraji lemovanými krajkou, saténový límec a manžety. Součástí je spodnička, rukavice s krajkovým lemem a červený klobouk s peřím.  Kostým je vhodný pro velikost M  příjemný materiál Ke kostýmu doporučujeme kord Podívejte se také do sekce doplňky

  250 Kč
 • 250 Kč

  Kostým obsahuje: kapuci s hlavou mimozemšťana, šaty a návleky na nohy. Sci-fi kostým je vhodný na každou filmovou a sci-fi párty Velikost 34 - 40, S - L Tento kostým nebo doplňky je k zakoupení ZDE

  250 Kč
 • 350 Kč

  Sci-fi kostým obsahuje: šaty s podvazky, plášť a čelenku. Kostým superhrdinky je vhodný na karnevalovou filmovou, komixovou a sci-fi párty. Velikost 34 - 38, XS - M Tento kostým nebo doplňky je k zakoupení ZDE

  350 Kč
 • 250 Kč

  Kostým Indiánky se skládá z delších šatiček s páskem. Kostým je vhodný pro velikost 36 až 40  příjemný materiál K tomuto kostýmu vám jako doplněk doporučujeme: hnědé šněrovací botičky nebo balerínky Podívejte se také do sekce doplňky

  250 Kč
 • 250 Kč

  Kostým pavoučí královny tvoří černé šaty s výšivkou černé vdovy na prsou a pavučinový závoj s rukávy. Vhodný pro velikost XS a S, 34 až 36 a 36 až 38 Doporučujeme zakoupit krajkové rukavičky. Podívejte se do sekce  doplňky.

  250 Kč
 • 250 Kč

  Kostým antické bohyně obsahuje bílozlaté šaty, zlatý pásek a ozdobný pásek na ruku. Karnevalový kostým je vhodný na párty Bohů a večírek v Antickém stylu. Vhodný pro velikost S až M Doporučujeme zakoupit zlatou barvu na tělo. Podívejte se do sekce doplňky.

  250 Kč
 • 250 Kč

  Kostým japonské gejši obsahuje zdobené červené šaty a speciální opasek na panáky. Karnevalový kostým je vhodný zejména pro oslavence, na pirátské párty a večírky v asijském stylu. Vhodný pro velikost S a M Doporučujeme zakoupit punčochy, vějíř, paruku a barevné kontaktní čočky . Podívejte se do sekce doplňky.

  250 Kč
 • 250 Kč

  Kostým kostlivky obsahuje sukni s černou síťovinou. Karnevalový kostým je vhodný zejména na všechny záhrobní a halloweenové párty. Vhodný pro velikost S a M Doporučujeme zakoupit dlouhé černé rukavice, síťované punčochy, bílou barokní paruku, klobouček a nalepovací řasy. Podívejte se do sekce doplňky.

  250 Kč
 • 250 Kč

  Luxusní barokní kostým sexy dámy obsahuje bohatě zdobené šaty. Karnevalový kostým je vhodný zejména na všechny záhrobní, halloweenové a aristokratické párty. Vhodný pro velikost S a M Doporučujeme zakoupit dlouhé černé punčochy s mašlí, bílou barokní paruku, škrabošku a nalepovací řasy. Podívejte se do sekce doplňky.

  250 Kč
 • 250 Kč

  Luxusní dámský kostým Elvise Presleyho obsahuje zdobené šaty, pásek a odepínací plášť. Karnevalový kostým je vhodný zejména na disko párty a párty s tématem známých zpěváků a osobností.Vhodný pro velikost S, M, L Doporučujeme zakoupit dírované punčochy a duhové řasy. Podívejte se do sekce doplňky.

  250 Kč
 • 250 Kč

  Luxusní dámský kostým Elvise Presleyho obsahuje černé zdobené šaty, pásek a odepínací, černozlatý plášť. Karnevalový kostým je vhodný zejména na disko párty a párty s tématem známých zpěváků a osobností.Vhodný pro velikost S, M, L Doporučujeme zakoupit dírované punčochy a duhové řasy. Podívejte se do sekce doplňky.

  250 Kč
 • 250 Kč

  Kostým boxerky - Rocky Balboa jako žena! obsahuje černé šortky, tričko, žaket a rukavice. Karnevalový kostým je vhodný na všechny filmové a drsné party.Vhodný pro velikost XS, S, M Doporučujeme zakoupit barevné čočky a líčení (modřiny). Podívejte se do sekce doplňky.

  250 Kč
 • 250 Kč

  Pohádkový sexy kostým víly obsahuje nádherné, žlutozelené, třpitivé šaty a třpitivá křídla. Karnevalový kostým je vhodný na všechny pohádkové párty.Vhodný pro velikost S Doporučujeme zakoupit zlatý nebo stříbrný pudr, kouzelnou hůlku a bílé punčošky s mašlí. Podívejte se do sekce doplňky.

  250 Kč
 • 250 Kč

  Pohádkový sexy kostým irské víly obsahuje nádherné, nepřéhlednutelné, zlatotozelené třpitivé šaty. Karnevalový kostým je vhodný zejména na St. Patrick's Day, na všechny pohádkové, vílí, skřítkovské párty a pro nepřéhlédnutelné hostesky.Vhodný pro velikost XS, S, M Doporučujeme zakoupit zlatý nebo stříbrný pudr, kouzelnou hůlku a zelený klobouček....

  250 Kč
 • 350 Kč

  Historický gotický kostým Lady Marion ze Sherwoodu obsahuje nádherné, modré šaty, korunu a závoj. Karnevalový kostým je vhodný na historické párty.Vhodný pro velikost M Doporučujeme zakoupit zlatý nebo stříbrný pudr, kouzelnou hůlku a zelený klobouček. Podívejte se do sekce doplňky.

  350 Kč
 • 250 Kč

  Krásný kostým Alenky z Říše divů obsahuje šaty a klobouček. Karnevalový kostým je vhodný na filmové nebo pohádkové párty.Vhodný pro velikost S, M, L Doporučujeme zakoupit umělé řasy, punčochy, paruku a barevné čočky. Podívejte se do sekce doplňky.

  250 Kč
 • 250 Kč

  Kostým Wonder Woman obsahuje šaty, čelenku a návleky na ruce. Karnevalový kostým je vhodný na všechny filmové a komixové party. Vhodný pro velikost S, M, L, XL Doporučujeme zakoupit umělé řasy. Podívejte se do sekce doplňky.

  250 Kč
 • 350 Kč

  Licencovaný kostým Lary Croft obsahuje top, šortky, rukavice a návleky na boty. Karnevalový kostým je vhodný na všechny filmové a komixové party. Vhodný pro velikost 36-38, 40-42 Doporučujeme zakoupit dlouhou paruku do copu a síťované punčochy. Podívejte se do sekce doplňky.

  350 Kč
 • 250 Kč

  Gotický kostým hradní paní obsahuje dlouhé, sametové šaty a čelenku do vlasů. Karnevalový kostým je vhodný na všechny filmové a komixové party. Vhodný pro velikost 36-38, 40-42. 42-44, 44-46 Doporučujeme zakoupit kadeřavou paruku. Podívejte se do sekce doplňky.

  250 Kč
 • 250 Kč

  Kostým sexy delfína obsahuje bílomodré šaty s hřbetní a ocasní ploutví. Karnevalový kostým je vhodný na všechny filmové, vodní a halloweenové party. Vhodný pro velikost 36-38 Doporučujeme zakoupit blond paruku a bílé legíny. Podívejte se do sekce doplňky.

  250 Kč
 • 250 Kč

  Sexy kostým samurajky obsahuje krásné šaty s páskem. Karnevalový kostým je vhodný na všechny filmové a komixové party. Vhodný pro velikost 36-38, 40-42 Doporučujeme zakoupit stylovou paruku. Podívejte se do sekce doplňky.

  250 Kč
 • 250 Kč

  Kostým srdcové královny obsahuje šaty, korunku a bolerko. Karnevalový kostým je vhodný na všechny pohádkové a karnevalové party. Vhodný pro velikost 36-38, 40-42. 42-44. Doporučujeme zakoupit dlouhé rukavice a punčochy. Podívejte se do sekce doplňky.

  250 Kč
 • 250 Kč

  Kostým starověké kněžky obsahuje šaty, pásek a čelenku. Karnevalový kostým je vhodný na všechny pohádkové a karnevalové party. Vhodný pro velikost 40-42. Doporučujeme zakoupit zlatou barvu na tělo, modré čočky a umělé řasy. Podívejte se do sekce doplňky.

  250 Kč
 • 250 Kč

  Kostým řecké antické kněžky obsahuje nádherně zdobené šaty s páskem. Karnevalový kostým je vhodný na všechny pohádkové a božské party. Vhodný pro velikost 36-38, 40-42, 42-44. Doporučujeme zakoupit zlatou barvu na tělo, modré čočky a umělé řasy. Podívejte se do sekce doplňky.

  250 Kč
 • 250 Kč

  Kostým ve stylu Kill Billa obsahuje zlatý, elastický oblek.   Perfektní kostým na filmovou nebo komiksovou párty! Vhodný pro velikost S, M (36-38, 40-42). Doporučujeme zakoupit blond parku a bič nebo japonskou katanu. Podívejte se do sekce doplňky.

  250 Kč
 • 250 Kč

  Kostým sexy kočičí ženy obsahuje top s límcem, kalhoty a masku na obličej. Vhodný pro velikost S, M (36-38, 40-42). Součástí balení nejsou ouška. Podívejte se do sekce doplňky.

  250 Kč
 • 350 Kč

  Naše půjčovna kostýmů Praha nabízí k zapůjčení také tento originální kostým Mnoho doplňků k zakoupení naleznete ZDE

  350 Kč
 • 250 Kč

  Naše půjčovna kostýmů Praha nabízí k zapůjčení také tento originální kostým Mnoho doplňků k zakoupení naleznete ZDE

  250 Kč
Zobrazují se 61 – 90 z 702 položek