Karnevalové kostýmy

Informace

Půjčovna karnevalových kostýmů Praha

Jsme největší půjčovna kostýmů v Praze a v naší nabídce naleznete tisíce karnevalových kostýmů a doplňků vždy za nejlepší ceny v Praze!


Ceník půjčovného:

Cena půjčovného se u jednotlivých kostýmů liší. Půjčovné se pohybuje od 200 Kč do 450 Kč za první kalendářní den. Cena půjčovného zahrnuje i základní následné vyprání a vyčištění. K této ceně půjčovného složíte při půjčení kostýmu také vratnou zálohu 500 Kč - 1500 Kč, kterou v případě bezproblémového navrácení kostýmu dostanete zpět v plné výši.

1 den   : 200 - 450 Kč 
2 dny   : 250 - 500 Kč
3 dny   : 350 - 650 Kč
Víkend : 350 - 600 Kč  (pátek - sobota)
- ceny půjčovného jsou účtovány za každý kalendářní den
- ceny jsou uvedeny včetně DPH


Vratná záloha:
Vratná záloha za vypůjčení jednoho kostýmu je 500 Kč - 1500 Kč (dle typu kostýmu). Platí se vždy v hotovosti při vyzvendutí kostýmů. Od této částky se při vracení a překontrolování kostýmu odečtou případné náhrady, škody za poškození nebo silné znečištění kostýmu (propálený kostým, chybějící části kostýmu, skvrny od červeného vína, atd.). Pokud bude vše v pořádku, bude Vám ihned vrácena záloha v plné výši. Doporučujeme si kostýmy při vyzednutí překontrolovat.


Storno podmínky:
- při zrušení závazné rezervace kostýmu je rezervační poplatek nevratný

- výměna rezervovaného kostýmu je možná pouze do 14dnů před termínem vyzvednutí kostýmu

Ostatní informace:
- v případě ztráty kostýmového vaku účtujeme poplatek 100,- Kč 
- platbu za půjčovné a kauci je možné uhradit pouze v hotovosti
- v případě nepředložení/ztráty výpůjčního listu se účtuje poplatek 50,- Kč
- za pozdní vrácení kostýmu bude účtována částka 50,- / kalendářní den
- půjčovné a vratné zálohy je možné platit pouze v hotovosti hotovosti, přijímáme také EURO bankovky dle aktuálního kurzu zveřejněném v naší prodejně.


Otevírací doba:

Pondělí - 10:30-19:00
Úterý     - 10:30-19:00
Středa   - 10:30-19:00
Čtvrtek  - 10:30-19:00
Pátek    - 10:30-19:00
Sobota  - Zavřeno
Neděle   - Zavřeno


Kde nás najdete?

Naší půjčovna kostýmů naleznete na Praze 7 - Holešovice v ulici Veletržní 1 (roh ulice Veletržní a Bubenské) - mapu a kontakty naleznete zde


Navštivte naší prodejnů o rozloze 400m2 rozdělenou do dvou pater a v příjemném prostředí našeho klimatizovaného obchodu si vyberete z naší široké nabídky kostýmů a doplňků vždy za nejlepší ceny! 

Připraveno je pro Vás celkem 6 zkušebních kabinek a příjemný personál připravený Vám poradit s výběrem ideálního kostýmu nebo doplňku.

prodejna a půjčovna kostýmů prahaprodejna a půjčovna kostýmů praha

Jak se k nám dostanete?

MHD
Nás obchod se nachází 5 minut pěšky od stanice metra Vltavská, nebo 4minuty od tramvajové stanice Veletržní palác

Autem
Pokud pojedete autem, tak můžete pohodlně zaparkovat na bez zónovém parkovišti, které je hned přes ulici našeho obchodu u vlakového nádraží Bubny. Bezplatné parkování je možné pouze u budovy nádraží!

Vlakem
Vlakové nádraží Bubny se nachází hned naproti našemu obchodu (ze strany v ulici Bubenská)

mapa prodejna a půjčovna kostýmů

LINKA PRO ZÁKAZNÍKY : +420 773 573 073

Můžete nás kontaktovat denně na našem telefonním čísle Po - Pá v čase 10:30 - 19:00

Naše emailová adresa je info@pujcovnakostymupraha.cz


Výběr kostýmů:

V menu si vyberete kategorii, která Vám vyhovuje. Uprostřed stránky se Vám zobrazí kostýmy, které v této kategorii nabízíme. Kliknutím na obrázek si můžete zobrazit podrobnosti o daném kostýmu a prohlédnout si fotografie. Kostýmy si můžete přijít také vyzkoušet k nám do půjčovny kostýmů viz kontakty zde

Pokud si chcete vybraný kostým nezávazně zarezervovat, klikněte na tlačítko - REZERVOVAT nebo nás kontaktujte přímo na email. Kostým Vám rádi závazně zarezervujeme po složení rezervační zálohy ve výši 200,- (rezervační záloha se odečítá od ceny půjčovného).
Rezervační zálohu můžete uhradit osobně v naší půjčovně kostýmů na adrese Veletržní 1, Praha 7, nebo na náš účet číslo: 2900350523/2010. Pokud si zvolíte platbu převodem, kostým Vám zarezervujeme po přijetí částky na náš účet. V takovém případě také nezapomeňte do poznámky napsat Vaše jméno a datum vypůjčení a jako variabilní symbol uvést číslo Vaší rezervace.

Kostým si můžete vypůjčit i bez rezervace - z těch, které jsou aktuálně k dispozici v naší půjčovně na Praze 7, Veletržní 1


Provozovatel Půjčovny Kostýmů Praha:

Jana Nepita
Veletržní 1
170 00, Praha 7 - Holešovice

IČO: 76408698
DIČ: CZ8655142925

Jsme plátci DPH!