Karnevalové kostýmy

Informace

Novinky

Novinky

Zobrazují se 1 – 5 z 5 položek
 • 550 Kč
  půjčovna

  Kostým super Santy Originální kostým super Santy obsahuje čepici, masku, vousy, návleky na boty, pláštěnku, top, opasek a kalhoty Velice originální vánoční kostým, ve kterém zaručeně zazáříte!! Velikosti: M, LVrátná kauce: 1000 Kč Doplňky k zakoupení naleznete ZDE

  550 Kč
 • 700 Kč
  půjčovna

  Kostým pro Mikuláše kostým se skládá z dlouhého bílého roucha, červeného sametového pláště se zlatým zdobením a čepice MitryMikulášský kostým je tou pravou volbou pro rozzářený dětský úsměv.Rezervační záloha: 500 KčVrátná kauce: 1500 Kč Ke kostýmu doporučujeme bílé rukavice a paruku s vousy.

  700 Kč
 • 250 Kč
  půjčovna

  Kostým Party Animal's láhev Součástí pivního kostýmu jsou šaty a čepice. Vrátna kauce: 500 KčUniverzální velikost. Naše půjčovna kostýmů Praha Vám nabízí k zapůjčení tento originální karnevalový kostým.

  250 Kč
 • 250 Kč
  půjčovna

  Kostým Peekabu láhev Součástí pivního kostýmu jsou šaty. Vrátna kauce: 500 KčUniverzální velikost. Naše půjčovna kostýmů Praha Vám nabízí k zapůjčení tento originální karnevalový kostým.

  250 Kč
 • 250 Kč
  půjčovna

  Kostým opij se Součástí pivního kostýmu jsou šaty a čepice. Vrátna kauce: 500 KčUniverzální velikost. Naše půjčovna kostýmů Praha Vám nabízí k zapůjčení tento originální karnevalový kostým.

  250 Kč
Zobrazují se 1 – 5 z 5 položek